Decathlon Poprad

Decathlon je sieť športových predajní. Predávame naše produkty, ktoré sami navrhujeme, vyvíjame, testujeme a predávame. Našim cieľom je sprístupniť šport a výhody športovania všetkým. V našej ponuke nájdete viac ako 15 000 produktov pre všetky športy od turistiky, cyklistiky, behu, plávania až po rybolov a poľovníctvo.

Náš cieľ, teda cieľ spoločnosti Decathlon nasleduje firemné motto “Sprístupňovať radosť zo športu všetkým”. Čo to ale znamená? Decathlon je známy konceptom všetkých športov pod jednou strechou. Takže na každej predajni nájdete veľa zaujímavých športov, ktoré ponúkajú produkty za veľmi prijateľné ceny. A práve týmto spôsobom sprístupňujeme šport stále väčšiemu počtu ľudí. Naše predajne sú strategicky rozmiestnené a stále pribúdajú, avšak aby sme boli dostupní skutočne všade, máme aj plnohodnotný eshop. Okrem toho chceme, aby zákazníci športovali aj priamo na našich ihriskách a snažíme sa taktiež usporiadávať rôzne športové akcie ako je Vitalsport. Je známe, že ľudia, ktorí pravidelne športujú sú zdravší a šťastnejší - tak spojme sa, a poďme spolu športovať!

To, čím je Decathlon jedinečný sú naše vlastné značky. Naše produkty si teda sami vyvíjame, dizajnujeme, vyrábame a nakoniec aj testujeme. Pri vývoji všetkých našich produktov sa snažíme zamerať na zachovanie najlepšieho pomeru ceny a kvality na trhu. Prečo je tomu tak? Pretože sa od roku 1976 staráme a neustále zlepšujeme každý článok nášho komplexného reťazca, a tak máme v rukách celý proces od prvotnej myšlienky až po servisné služby našich produktov. Výskum a vývoj pri našich značkách využíva spoločné zdroje, a vďaka inováciám je možné zvýšiť efektivitu výroby ako aj kvalitu pri zachovaní nízkych nákladov.

Decathlon Poprad

Adresa

  • MAX Poprad
  • Dlhé Hony 1
  • 058 01 Poprad


Otváracie hodiny

Pondelok 09:00 - 20:00
Utorok 09:00 - 20:00
Streda 09:00 - 20:00
Štvrtok 09:00 - 20:00
Piatok 09:00 - 20:00
Sobota 09:00 - 20:00
Nedeľa 09:00 - 20:00